Вакансії

Чому варто працювати в компанії Frisomat

Найцінніший ресурс

Заснована в 1978 році Гаєм Сомерсом, компанія Frisomat – це повністю родинний бізнес. Наші люди – наш найцінніший ресурс. Разом із командою міжнародних експертів ми щодня виконуємо важливу роботу. Як лояльний партнер, ми пропонуємо нашим клієнтам необхідні їм персоналізовані рішення. В основі компанії Frisomat – люди, і ми запрошуємо вас у нашу родину.

Збудовано досвідом

Від бельгійського індивідуального приватного підприємства до міжнародної компанії з будівництва сталевих споруд. 14 філій у всьому світі, мережа дилерів, яка постійно розширюється, виробничі центри в Бельгії, Росії та Бразилії – з 1978 року компанія Frisomat надійно закріпилася на ринку. У нас багаторічний досвід і глибокі знання, в основі яких понад 35 000 завершених проектів.

Поштовх до інновацій

Споруджується з холодногнутих профілів. Це і є ДНК компанії Frisomat. Ми постійно оновлюємо нашу концепцію стандартизованого будівництва. Приймати виклики та відкривати нові горизонти – у нас у крові. І саме в такій динамічній робочій атмосфері ми можемо дати ще більший поштовх для вашого розвитку.