Чи буде моє Frisomat будівництво вимагати спеціального обслуговування

Ні. Очищення і підтримання сталевих будинків легко і просто. Ніяких спеціальних продуктів або методів чищення не потрібно. Ви можете зосередитися на автомобілях вашого клієнта, а не на вашому будинку.
гальванізація тримає іржі від
Основним питанням з будь-якої структури є корозія. Вітер, пісок, сіль, град,… вони можуть пошкодити поверхні. Не на вашому будинку, однако. Сталь ми використовуємо була оброблена з цинком сформувати захисне покриття навколо сталі. Цей процес називається гальванізації, і він тримає силу вашої сталі недоторканими в будь-який час. Незалежно від місцевих умов.
очищення водою. От і все.
Звичайно пісок і бруд будуть дотримуватися ваших бічних панелей час від часу. І ви хочете справити велике враження на ваших клієнтів, так що ви хочете все, щоб бути чистим. Немає проблем: з простого шланга саду або високого тиску чистіше ця бруд буде зійти з легкістю. Немає необхідності, щоб скраб.
Завдяки зроблено в міру жолобів і водопроводів, опадів та інших уламків буде керуватися у вашому залі, а також. Залишаючи його чистою і бездоганною.
увійти в контакт з Frisomat >

Потрібна високоякісна сталева споруда?