Скільки коштує авіаційний ангар

Очевидно, що розмір має велике значення при розрахунку загального бюджету для вашого авіаційного ангара. Але незалежно від того, будуєте Ви маленький чи великий ангар, можете бути впевненими, що кожна копійка не буде витрачена даремно.
Легкі процеси гарантують високе співвідношення ціни та якості
Для компанії Frisomat є важливим моментом вдосконалення своїх процесів протягом багатьох років. Зараз ми досягли точки, коли ні час, ні гроші не втрачаються даремно завдяки ретельному плануванню і великому досвіду. Від дизайну до збірки все йде згладжено.
Стислі терміни
Конструкції наших ангарів враховують велику швидкість виробництва та стислі терміни монтажу. При тому що наші конструкції легко адаптувати під Ваші розмири та вимоги.
Потрійна економія
Сталь, яку ми використовуємо в вашому авіаційному ангарі, набагато дешевше, ніж будь-який інший будівельний матеріал з тієї ж міцністю. Але крім цього, холоднокатана сталь значно полегшує транспортування: сталевий ангар площею близько вісімсот квадратних метрів легко поміщається в один стандартний контейнер. До того-ж,монтаж також стає простіше і швидше.
Зв’яжіться з Frisomat для отримання докладної інформації> 

Потрібна високоякісна сталева споруда?