April 02 2019 0Comment
Відкриття нового офісу у Польщі

Відкриття нового офісу у Польщі

В бізнесі важливо відповідати бренду який Ви представляєте. Тому Вам потрібна унікальна будівля яка відображатиме Ваш бізнес та якість пропонованого продукту.

Ми розуміємо це дуже добре, тому самостійно розробили та виготовили наш новий офіс у Польщі. Таким чином ми не тільки захищаємо нашу діяльність, але і показуємо, що будівельні рішення можуть відповідати вимогам Вашого динамічного бізнесу.

Наш новий офіс у Польщі це 100% конструкція Frisomat. Це результат роботи інженерів, який демонструє традиції та інновації в роботі нашої компанії. В новому офісі ми розмістили як виробничі так і складські приміщення в поєднанні з просторими офісними приміщеннями.

 

Офіс

 Естетично оформлений двоповерховий просторий офіс площею 380 м.кв. пропонує нам приємне робоче середовище. Крім того на мезонінних конструкціях були інтегровані кухня та їдальня. Зовнішнє облицювання помаранчевого кольору виражає наш фірмовий стиль, а унікальна естетика підкреслюється фасадним склінням.

 

Виробництво та склад

 Наш новий офіс поєднує в собі виробничі та складські приміщення площею 1100 м.кв. у функціональному дизайні. Велика площа забезпечує високу гнучкість у виробництві та задовольняє наші потреби у зберіганні. Першокласна термоізоляція надає нам ідеальні умови в роботі та мінімальні затрати на опалення в зимовий період, а через прозорі панелі на даху надходить достатньо природного світлі. Саме це робить будівлі Frisomat такими сучасними та комфортними в експлуатації.

frisomatadmin