Попередження

Інформація на цьому сайті призначена для клієнтів Frisomat з усього світу, але в деяких країнах може не бути можливості її застосування. Компанія Frisomat докладе всіх зусиль, щоб забезпечити правильність та актуальність змісту цього сайту, але не несе відповідальності за будь-які претензії чи збитки, що виникають внаслідок зв’язку зі змістом сайту. Компанія Frisomat залишає за собою право в будь-який час змінювати технічні характеристики продукції. Актуальні технічні характеристики продукції у вашій країні можна отримати у вашій філії компанії Frisomat.

Frisomat не може бере на себе відповідальність за можливі віруси, які можуть виникнути на сайті, незважаючи на всі можливі заходи, вжиті для уникнення цієї проблеми. Компанія Frisomat не несе відповідальності за зміст або використання сайтів, пов’язаних із сайтами Frisomat.

Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність важлива для нас. Це означає, що ми зберігаємо ваші дані безпечно та гарантуємо, що вони завжди добре захищені. Ми також повідомляємо вам, що ми робимо з вашими даними, коли ми з використовуємо їх з обережністю, з метою надання вам кращого рівня обслуговування.
Ми виходимо з принципу, згідно з яким кожен має право контролювати свої особисті дані, і кожен має право не надавати їх нам або припинити їх надання. У цьому Положенні про конфіденційність зазначається, які особисті дані ми можемо отримати від вас, як ми використовуємо ці дані і кому ми можемо їх надати. Ми пояснюємо, що ми робимо для захисту вашої конфіденційності, як ви можете впливати на це і які перевірки виконуються для забезпечення відповідності цьому Положенню.
Це Положення про конфіденційність стосується збору, обробки, використання та надання ваших даних компанією Frisomat Це Положення про конфіденційність повинно розглядатися разом із нашими умовами використання та правилами відносно файлів куки. В будь-який час ми можемо змінити наше Положення про конфіденційність і викласти його останню версію на нашому сайті www.frisomat.XX/xxx (вставити інтернет-адресу місцевого попередження). Це Положення про конфіденційність останній раз було переглянуто та змінено [x дата].

info@frisomat.ua
ООО “”ФРИЗОМАТ””
03039, г.Киев
пр-т. Червонозоряный, 119
+38 044 227 96 33

Це Положення про конфіденційність застосовується, коли ви відвідуєте наші сайти або зв’язуєтеся з нашим персоналом відділів продажу та реклами. При відвідування наших сайтів або зверненні до нашого персоналу відділів продажу та реклами, ви даєте нам дозвіл збирати та використовувати особисту інформацію, відповідно з цим Положенням про конфіденційність.

Ми збираємо ваші дані, щоб мати змогу виконувати наші послуги, вдосконалювати свої дії, акції, продукти та послуги, які ви придбали, та повідомляти вас про них. Частину цієї інформації ви передаєте безпосередньо нам – наприклад, через форми на нашому сайті, на вашій візитній картці, з вашими замовленнями або в електронному листуванні з нами, або деяку інформацію ми отримуємо, визначаючи, як ви використовуєте нашу продукцію або послуги, або через компанії в адресних магазинах, які доповнюють вашу інформацію інформацією, яку вони можуть передати нам. Ми також можемо отримати цю інформацію через файли куки на наших сайтах.

Ми виділяємо різні типи персональних даних. Вони дозволяють нам пропонувати нашу продукцію та послуги:

• Дані користувача: дозволяє нам ідентифікувати вас або зв’язатися з вами. Наприклад: ваше ім’я, адреса, номери телефонів, налаштування мови, стать, адреси електронної пошти, участь у наших акціях, використання наших сайтів
• Дані трафіку: нам потрібні ці технічні дані, щоб наші електронні зв’язки працювали без проблем, наприклад, ваша IP-адреса• Конфіденційні дані: ми не обробляємо конфіденційні дані

Ми обробляємо персональні дані з різних причин, причому обробляємо лише ці дані, які необхідні для досягнення наших цілей. За вашим дозволом ми збираємо персональні дані для наступних спеціальних цілей:
• Для обробки ваших запитів про наші продукти та послуги.
Якщо ви відвідуєте наші сайти або звертаєтесь до співробітників наших відділів продаж та реклами, щоб отримати або запитувати інформацію про наші продукти та послуги, або, наприклад, під час підписки на нашу інформаційну розсилку, нам потрібні ваші дані про адресу. Ми використовуємо всю інформацію, яку ми отримуємо про вас, щоб надати потрібну вам інформацію у спосіб, який ви вказали.
• Надання вам найкращого рівня послуг.
Ми зберігаємо інформацію про вас, щоб покращити якість обслуговування клієнтів. Ця інформація потрібна нам, якщо ми хочемо забезпечити правильне налаштування, обслуговування та підтримку нашої продукції та послуг. Таким чином, ми також можемо зв’язатися з вами для наступного етапу співробітництва або запросити відгук про наші послуги. Якщо з нашого боку виникнуть технічні проблеми або несправності, ми повинні мати можливість попередити вас.
• Інформувати вас про наші продукти, послуги та заходи.
Ми можемо використовувати вашу інформацію, щоб повідомляти вас про існуючі та нові продукти, послуги, спеціальні акції, семінари, події, вебінари, навчальні курси, вакансії та інше, з метою прямого маркетингу, або створити ваш профіль, щоб мати змогу повідомляти ти про те, що, на нашу думку,може вас зацікавити. Ми можемо зробити це в листі, електронною поштою та по телефону. Ми також використовуємо ваші дані для розсилок, на які ви підписалися. Ви будете отримувати повідомлення на електронну пошту лише в тому разі, якщо ви дали свій явний дозвіл на це, тому ще це обов’язково. Ми також можемо аналізувати вашу поведінку при перегляді та читанні сайтів та створювати контент для наших сайтів або інформаційних бюлетенів, які відповідають вашим потребам. Ми робимо це, фіксуючи ваші візити і діяльність під час них. Наприклад, перегляд сторінок або натискання на посилання. Таким чином, ми також можемо полегшити вам доступ до інформації, яку ви шукаєте.

Всі особисті дані обробляє компанія Frisomat. Ці дані можуть передаватися між компаніями, які входять до Frisomat N.V. В межах групи Frisomat N.V. дані доступні лише для осіб, яким потрібен доступ до нього для виконання їхніх завдань.

Ми залучаємо треті сторони для обробки. Це означає, зокрема, що ми тимчасово передаємо дані третім сторонам для виконання певних завдань, якщо в нас немає засобів зробити це самостійно. В таких випадках ми завжди гарантуємо конфіденційну та безпечну обробку ваших даних. Ми завжди вказуємо цю умову в договорах з підрядниками, які здійснюють обробку. Наприклад, такі особи ніколи не матимуть права використовувати ваші дані за власною ініціативою, а ваші дані повинні видалятися одразу після виконає завдання третьою особою.

Ми можемо передавати ваші особисті дані нашим можливим правонаступникам та філіям, наприклад, дочірнім та сестринським компаніям, з тими ж цілями, що вказані в цьому Положенні про конфіденційність. Для деяких аспектів нашої продукції та послуг ми працюємо з третіми особами або залучаємо субпідрядників. Передача ваших даних відбувається лише з тими ж цілями, що й для самої компанії Frisomat. Ми гарантуємо, що вони, як і ми, обробляють ваші дані безпечно та конфіденційно.

У деяких випадках для комерційних цілей або для зовнішньої звітності ми використовуємо анонімні агреговані дані. Ці дані ніколи не можна повернути конкретній особі.

Ми ніколи не продаємо або не передаємо вашу інформацію компаніям або особам, які не є входять до нашої компанії чи групи. Ми вважаємо ваші дані конфіденційною інформацією.

Якщо ж ми надаємо особисті дані третім особам, це буде зроблено шляхом явного повідомлення, в якому третя сторона буде проінформована про цілі передачі та обробки. У випадках, передбачених законом, ми просимо вас надати явну згоду. Ви також маєте право на заперечення.

Ми максимально захищаємо ваші особисті дані та конфіденційність. Наші працівники навчаються правильно обробляти конфіденційні дані. Ми також використовуємо спеціалістів, відповідальних за безпеку нашої ІТ-інфраструктури. Ми користуємося спеціалізованими послугами, які гарантують безпеку нашої ІТ-інфраструктури. Ми також використовуємо різні технічні заходи для захисту ваших особистих даних. Якщо порушення даних відбувається з несприятливими наслідками для ваших особистих даних, вас буде поставлять до відома в обставинах, передбачених законодавством.

Іноді наші сайти містять посилання на сторонні сайти, умови використання яких не підпадають під дію цього Положення про конфіденційність. Уважно прочитайте їхні політики щодо захисту ваших особистих даних.

Ви маєте право на доступ до ваших даних. Ви можете спитати нас, чи ми обробляємо ваші особисті дані; для чого ми їх обробляємо; які категорії даних ми обробляємо; яким категоріям третіх осіб ми передаємо ваші особисті дані; яке походження оброблених даних і яку логіку ми використовуємо, якщо певні персональні дані обробляються автоматично.

Ви можете здійснити своє право доступу в письмовій формі, написавши на адресу: Frisomat N.V., Stokerijstraat 79, 2110 Wijnegem, Бельгія, або електронною поштою на info@frisomat.com. Ми повинні відповісти на ваш запит протягом 30 днів. Цей період починається з моменту отримання вашого запиту у письмовій формі та отримання повної інформації, необхідної для виконання вашого запиту.

Для здійснення вашого права доступу та запобігання несанкціонованому розголошенню ваших особистих даних, ми можемо попросити вас підтвердити вашу особу. Ми не будемо просити вас надати копію вашої посвідчення особи.

Ви також маєте право на видалення або зміну неповних, неправильних, невідповідних або застарілих особистих даних. Ви завжди можете зв’язатися з нами за допомогою електронної або звичайної пошти. Після цього ми виправимо цю інформацію в установлені терміни. Зверніть увагу, що іноді ми не можемо припинити надання деяких послуг через ваш запит. Ми також не завжди можемо видалити всі запитані дані, наприклад, тому що ми несемо юридичну відповідальність за збереження даних за певний період. Для оновлення ваших даних просимо повідомляти нас про будь-які зміни.

Ви завжди маєте право заборонити використання ваших особистих даних для прямого маркетингу без надання причин. Ви завжди можете зв’язатися з нами за допомогою електронної або звичайної пошти.

Ми забезпечуємо належні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних. Ми не маємо права зберігати особисті дані довше, ніж це необхідно для досягнення мети, для якої ми їх збираємо. Таким чином, період зберігання може відрізнятися за метою, та іноді може бути дуже коротким. Після закінчення терміну дії відповідних періодів зберігання, персональні дані будуть повністю анонімізовані або видалені.

Якщо у вас виникли питання щодо нашої політики конфіденційності чи ви хочете зв’язатися з нами, щоб змінити ваші дані, ми завжди готові надати вам потрібну відповідь. Ви можете зв’язатися з нами електронною поштою, письмово або по телефону, використовуючи контактну інформацію нижче. Таким чином, ви також можете подати скаргу, яку ми розглянемо якомога швидше. Якщо ви не задоволені нашою відповіддю, ви також можете звернутися до уряду, конкретно до Комісії з питань захисту конфіденційності.

Наша контактна інформація
info@frisomat.ua
ООО “”ФРИЗОМАТ””
03039, г.Киев
пр-т. Червонозоряный, 119
+38 044 227 96 33

Файли куки

Файли куки – це невеликі файли даних, які розміщуються на вашому комп’ютері або на мобільному пристрої під час відвідування веб-сайту. Файли куки широко використовуються постачальниками онлайн-послуг, щоб, наприклад, їхні сайти чи послуги працювали ефективніше, а також надавати звітну інформацію. Користувачі можуть налаштувати свій браузер так, щоб заблокувати використання файлів куки, або можуть видаляти ці файли, коли бажають.
Файли куки зазвичай містять назву веб-сайту, де вони були створені, тривалість їхнього збереження, а також значення, звичайно, унікальний номер, який створюється випадковим чином. Деякі файли куки видаляються одразу після закриття інтернет-браузера (так звані сеансові файли куки), інші зберігаються і допомагають нам ідентифікувати вас як відвідувача нашого сайту (так звані постійні файли куки).

Ми використовуємо файли куки на нашому сайті для різних цілей. Файли куки служать для полегшення використання нашого сайту. Вони дозволяють нам краще налаштовувати наш сайт відповідно до ваших інтересів та потреб. Ми також використовуємо їх для збільшення швидкості ваших дій на веб-сайті. За допомогою файлів куки ми анонімно збираємо зведену статистику, яка дозволяє нам краще зрозуміти, як використовується наш сайт і як ми можемо покращити наші послуги.

Ми використовуємо так основні та сторонні файли куки. Основні файли куки створюються самим сайтом, щоб полегшити використання сайту. Сторонні файли куки створюються іншими. Сторонні файли куки на нашому веб-сайті надходять з Facebook, Google, LinkedIn та YouTube.

Ми використовуємо програмне забезпечення Google Analytics, щоб краще зрозуміти вашу поведінку на нашому сайті. Це програмне забезпечення може створювати серію файлів куки для збору інформації та повідомлення анонімної статистики про сайт. Основним типом файлів куки, який використовує Google Analytics, є файли _ga.
Крім того, ми використовуємо такі типи файлів куки:

– Аналітичні та експлуатаційні файли куки, за допомогою яких ми аналізуємо інтернет-трафік, переглядаємо кількість користувачів нашого сайту та дізнаємося, як відвідувачі використовують наш сайт. З цією метою ми використовуємо такі файли куки: _ga; _gat

– Функціональні куки, вони зберігають зроблений вами вибір на нашому сайті, завдяки чому сайт стає біль зручним для користувача. Ми використовуємо такі функціональні файли куки: _stid

– Цільові файли куки, вони показують, які сторінки ви переглядали і за якими посиланнями переходили, щоб можна було підбирати інтернет-рекламу відповідно до ваших інтересів. Ми використовуємо такі цільові файли куки: _unam

Ви можете в будь-який час заблокувати або видалити файли куки за допомогою налаштувань інтернет-браузера. Блокування файлів куки може вплинути на наші послуги та використання нашого сайту. Якщт ви видалите файлів куки, вам може знадобиться повторно ввести свої налаштувань під час наступного відвідування нашого сайту. Більш детальну інформацію про блокування та видалення файлів куки можна знайти в документації постачальника програмного забезпечення